223000-2024 - Mededinging
België – Cardiografen – Aanvraag tot deelneming voor de raamovereenkomst voor het leveren van toestellen voor foetale cardio monitoring (CTG) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanvraag tot deelneming voor de raamovereenkomst voor het leveren van toestellen voor foetale cardio monitoring (CTG) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Onderhavige opdracht is een raamovereenkomst voor leveringen en heeft als voorwerp het leveren van toestellen voor foetale monitoring (CTG of cardiotocografie) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg. De opzet van de raamovereenkomst is om elk jaar een aantal toestellen per dienst te vervangen door nieuwe toestellen. Deze opdracht is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet overheidsopdrachten. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Er kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere opdrachtnemers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Maximale waarde van de opdracht: Deze raamovereenkomst heeft een maximale waarde, over de volledige looptijd van de opdracht van € 400.000 excl. btw De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om enerzijds te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden.
Interne identificatiecode: PPP0R9-246/4133/2024-246
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33123230 Cardiografen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aanvraag tot deelneming voor de raamovereenkomst voor het leveren van toestellen voor foetale cardio monitoring (CTG) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Interne identificatiecode: 2024-246