223102-2025 - Mededinging
België – Financiële en verzekeringsdiensten – Het afsluiten van diverse verzekeringen voor gemeente en OCMW Holsbeek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het afsluiten van diverse verzekeringen voor gemeente en OCMW Holsbeek
Beschrijving: Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: INF/2025598
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Personen
Beschrijving: Verzekering personen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Zaakschade
Beschrijving: Verzekering zaakschade
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Motorrijtuigen
Beschrijving: Verzekering motorrijtuigen
Interne identificatiecode: 3