223381-2024 - Mededinging
Nederland – Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten – Europese Aanbesteding Schoonmaakdienstverlening, inclusief binnen glasbewassing en het leveren van sanitaire voorzieningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaakdienstverlening, inclusief binnen glasbewassing en het leveren van sanitaire voorzieningen
Beschrijving: De aanbestedende dienst wil middels deze aanbesteding op rechtmatige wijze een overeenkomst sluiten met één (1) dienstverlener voor schoonmaakdienstverlening, inclusief binnen glasbewassing en het leveren van sanitaire voorzieningen. Met de inschrijver die als tweede eindigt in de offertefase wil aanbestedende dienst een wachtkamerovereenkomst sluiten.
Interne identificatiecode: 2023014660
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. Omdat het Europese drempelbedrag voor leveringen en diensten (in 2024: € 221.000,00 excl. BTW) naar verwachting van de aanbestedende dienst wordt overschreden en er geen wettelijke uitzonderingen van toepassing zijn, is er gekozen voor een openbare Europese aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000