Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Dyslexie regio Amersfoort
Referentienummer: SD202106
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbesteding betreft uitvoering van diagnose en behandeling van ernstige enkelvoudige dyslexie. De inkoop van diagnose en behandeling van EED draagt bij aan onze regionale visie op normaliseren. De regio verbetert de gehele dyslexieketen zodat elk kind de juiste hulp ontvangt. We zetten in op preventie en richten ons op instroom, doorstroom en uitstroom van cliënten. Daarnaast normaliseren we de instroomaantallen naar EED-behandeling door de inzet van de poortwachter en goede diagnose.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1 070 000.