223627-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – AC007 - RAAK-VAST
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AC007 - RAAK-VAST
Beschrijving: De RDW (Dienst Wegverkeer) heeft de wettelijke taak om aanvragen voor exceptioneel transport te beoordelen en ontheffingen te geven. Voor deze beoordeling stemt de RDW af met wegbeheerders, waaronder de provincie Gelderland. De provincie Gelderland zoekt een opdrachtnemer die ondersteunt in de beoordeling en het bepalen of vervoer van ondeelbare ladingen (exceptioneel hoog, breed, lang of zwaar) veilig kan plaatsvinden onder en over kunstwerken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Wegens het overgrenzen van de Europese drempel, Openbaar Europese aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf herzieningsclausule.