223664-2022 - Geplande opdrachtNederland-Amsterdam: Kantoormachines, -uitrusting en -benodigdheden, uitgez. computers, printers en meubilair
Vooraankondiging
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Marktconsultatie - Marktconsultatie Printsystemen (verwachte einddatum: 23-05-2022).
Referentienummer: CVL016/2022/216
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30100000 Kantoormachines, -uitrusting en -benodigdheden, uitgez. computers, printers en meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aankondiging betreft geen opdracht, maar een marktconsultatie. De consultatie heeft betrekking op printsystemen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
0