223728-2026 - Resultaat
Nederland – Messen – Levering van vleesmessen en toebehoren voor de NVWA
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van vleesmessen en toebehoren voor de NVWA
Beschrijving: Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst tussen de NVWA en één leverancier voor de levering van kwalitatief hoogwaardige, ergonomische en duurzame vleesmessen inclusief bijbehorende accessoires (toebehoren). € 217.020
Interne identificatiecode: 202506077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39241100 Messen
Aanvullende classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Koper is voornemens met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, met een looptijd van drie jaar met, éénzijdig door koper uit te oefenen, één maal de optie tot verlenging met twaalf maanden. De totale duur van de raamovereenkomst komt hiermee op maximaal vier jaar.