See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Tolkdiensten
Beschrijving: De aanbesteding betreft Tolkdiensten voor de 7 UMC's die zijn aangesloten bij de Nederlandse Federatie van Universitaire Medische Centra (NFU). Doelstelling is om te komen tot raamovereenkomst per UMC voor de levering van Tolkdiensten. In de voorbereiding van deze aanbesteding is een marktoriëntatie gehouden. Het verslag hiervan is ter informatie bijgevoegd. Verslag nog toevoegen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000