2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en beheer openbare verlichting
Beschrijving: Onderhoud en beheer openbare verlichting De openbare verlichting omvat in hoofdzaak ca. 6070 verlichtingsobjecten met één of meerdere armaturen
Interne identificatiecode: 252957
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het leveren van masten en armaturen; - Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; - Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; - Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de openbare verlichting De openbare verlichting omvat in hoofdzaak ca. 6070 verlichtingsobjecten met één of meerdere armaturen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Opdracht wordt aanbesteed voor een periode van 1-7-2025 tot en met 30-06-2027. De Opdrachtgever heeft het recht om de Opdracht met tweemaal met één jaar te verlengen.