224159-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het organiseren van culturele evenementen – Lichtroute en aftelmoment feestelijke jaarwisseling
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Lichtroute en aftelmoment feestelijke jaarwisseling
Beschrijving: Wij willen dat de lichtroute (in de openbare ruimte) rondom de jaarwisseling wordt ontworpen door lokale kunstenaars die de vrije hand krijgen om lichtkunst te ontwerpen. De locaties van de lichtprojecties worden in overleg tussen gemeente, vastgoedeigenaren en kunstenaars bepaald. In een creatief proces van enkele maanden bouwen we aan de lichtroute. De route heeft ieder jaar een uniek karakter met andere lichtontwerpen en andere locaties. . Om deze reden achten wij het niet haalbaar deze opdracht Europees aan te besteden en door middel van een aanbestedingsprocedure te gunnen. 1.200.000 euro
Interne identificatiecode: 2025-FI-495
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Wij willen dat de lichtroute (in de openbare ruimte) rondom de jaarwisseling wordt ontworpen door lokale kunstenaars die de vrije hand krijgen om lichtkunst te ontwerpen. De locaties van de lichtprojecties worden in overleg tussen gemeente, vastgoedeigenaren en kunstenaars bepaald. In een creatief proces van enkele maanden bouwen we aan de lichtroute. De route heeft ieder jaar een uniek karakter met andere lichtontwerpen en andere locaties. Om deze reden achten wij het niet haalbaar deze opdracht Europees aan te besteden en door middel van een aanbestedingsprocedure te gunnen. Hierom verklaren we van art. 2.32 lid 1 sub b onder 1 Aw2012 voor inkoop lichtroute en aftelmoment feestelijke jaarwisseling van toepassing. Vrijwillige publicatie vooraf
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952100 Diensten voor het organiseren van culturele evenementen
Aanvullende classificatie (cpv): 92310000 Scheppende en uitvoerende kunst- en literatuurdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Producer
Beschrijving: Producer van de uitvoering waaronder het aftelmoment, bouwen van podium. Omschrijving opdracht: Wij willen dat de lichtroute (in de openbare ruimte) rondom de jaarwisseling wordt ontworpen door lokale kunstenaars die de vrije hand krijgen om lichtkunst te ontwerpen. De locaties van de lichtprojecties worden in overleg tussen gemeente, vastgoedeigenaren en kunstenaars bepaald. In een creatief proces van enkele maanden bouwen we aan de lichtroute. De route heeft ieder jaar een uniek karakter met andere lichtontwerpen en andere locaties. Om deze reden achten wij het niet haalbaar deze opdracht Europees aan te besteden en door middel van een aanbestedingsprocedure te gunnen. 700.000 euro looptijd 2 jaar
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79952100 Diensten voor het organiseren van culturele evenementen
Perceel: LOT-0002
Titel: Lichtkunstenaars
Beschrijving: Kunstenaars die lichtkunsten ontwerpen. Omschrijving opdracht: Wij willen dat de lichtroute (in de openbare ruimte) rondom de jaarwisseling wordt ontworpen door lokale kunstenaars die de vrije hand krijgen om lichtkunst te ontwerpen. De locaties van de lichtprojecties worden in overleg tussen gemeente, vastgoedeigenaren en kunstenaars bepaald. In een creatief proces van enkele maanden bouwen we aan de lichtroute. De route heeft ieder jaar een uniek karakter met andere lichtontwerpen en andere locaties. 500.000 euro looptijd 2 jaar
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 92310000 Scheppende en uitvoerende kunst- en literatuurdiensten