2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud door derden 2024 - 2027
Beschrijving: De opdracht omvat: - het groenonderhoud van de sociale woonwijken ( maaien van grasperken, het onderhoud van beplantingen en het onderhoud van de verhardingen (wegen en paden)). - het onderhoud van de industriezones Z.4 Broekooi en Z.5 Mollem ( maaien van grasstroken en het opruimen van zwerfvui) - het groenonderhoud van het natuurgebied Boekfos ( maaien van grasperken, onderhoud beplantingen en onderhoud van de verhardingen (paden).
Interne identificatiecode: PPP079-1988/4103/2024/002
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Groenonderhoud door derden 2024 - 2027
Interne identificatiecode: 2024/002
Aanvullende classificatie (cpv): 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval