224229-2022 - MededingingBelgië-Kortrijk: Medische apparatuur
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Aankoop entautomaat klinisch laboratorium
Referentienummer: 2022/647
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33100000 Medische apparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aankoop entautomaat klinisch laboratorium