224342-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Adviesdiensten openbare ruimte 2025
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesdiensten openbare ruimte 2025
Beschrijving: De opdracht betreft globaal (openbare ruimte van de VU-campus) uit het onderzoeken, adviseren, uitwerken en indien nodig begeleiden van verschillende diensten op het gebied van de Openbare ruimte. zie offerteaanvraag
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Adviesdiensten openbare ruimte
Interne identificatiecode: 1