22443-2023 - MededingingNederland-Sint-Michielsgestel: Motorvoertuigen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leaseauto's Koninklijke Kentalis
Referentienummer: Kentalis-LH-LE-2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34100000 Motorvoertuigen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender betreft de Europese openbare aanbesteding voor de levering en bijbehorende dienstverlening van leaseauto's op basis van full operational lease voor Koninklijke Kentalis met aanbestedingskenmerk Kentalis-LH-LE-2022.
Stichting Koninklijke Kentalis wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één leasepartner waarbij Kentalis leaseauto's afneemt voor persoonsgebonden auto's en niet-persoonsgebonden auto's conform de hiervoor opgestelde regelingen (denk aan Leaseregeling Kentalis 2022) op basis van full operational lease.
De raamovereenkomst zal een initiële looptijd van vier (4) jaar bedragen, met een optionele verlenging van twee (2) keer twee (2) jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 8 160 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
50111110 Ondersteunende diensten voor wagenpark
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Koninklijke Kentalis wenst één partij te contracteren die kan voorzien in het wagenparkbeheer van Kentalis, waaronder leaseauto’s, conform het vastgestelde leasebeleid.