2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en beheer gebouw gebonden installaties Elektrotechnisch en Werktuigbouwkundig
Beschrijving: Zie leidraad
Interne identificatiecode: Z/23/055405
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000