224901-2023 - MededingingNederland-Gouda: Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beveiligingsdiensten (Crisis-)noodopvanglocaties
Referentienummer: XXX
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Gouda en gemeente Waddinxveen zijn op zoek naar een betrouwbare dienstverlener voor de uitvoering van beveiligingsdiensten voor (crisis-) noodopvanglocaties van beide gemeenten.
Het momenteel gaat om (crisis-) noodopvanglocaties waar voornamelijk Oekraïense vluchtelingen worden opgevangen. Maar vanwege niet in te schatten toekomstige ontwikkelingen ten aanzien van migratie op het internationale, nationale en politieke toneel, kan het ook gaan om andere doelgroepen migranten die opgevangen dienen te worden door Opdrachtgever op de (crisis-) noodopvanglocaties.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gemeente Gouda
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79710000 Beveiligingsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestesdingsleidraad.
Locatie 1 Blokkerlocatie
Gemeente waddinxveen
Perceel nr.: 2
Zie aanbestedingsleidraad
Locatie 1 Noordkade
Locatie 2 de Unie