224990-2025 - Mededinging
België – Leermiddelen – Leveringen Schoolboeken Secundair Onderwijs Scholengroep Wijs Limburg Raamovereenkomst, Bijzonder Bestek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveringen Schoolboeken Secundair Onderwijs Scholengroep Wijs Limburg Raamovereenkomst, Bijzonder Bestek
Beschrijving: Aankopen van schoolboeken, werkschriften en leermiddelen van Belgische uitgeverijen geschikt voor het secundair onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap, geleverd op adres van de school of bij de leerling thuis en aangekocht door de leerling.
Interne identificatiecode: PPP0OY-2717/5063/2025073
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: levering aan scholen secundair onderwijs voor huren of kopen van schoolboeken , aankoop verricht door leerlingen en ouders
Beschrijving: Dit perceel omvat de huur of aankoop van handboeken, werkschriften en leermiddelen van diverse uitgeverijen. De boeken worden aangekocht of gehuurd door de leerlingen. De schoolboeken die zullen worden afgenomen, dienen te komen van de volgende uitgeverijen: Die Keure,Van In, Zwijsen,Plantyn,Pelckmans, en diverse uitgeverijen. Reden van verplichte afname bij deze uitgeverijen: het selecteren van boeken en werkmiddelen is gekoppeld aan de pedagogische visie van de desbetreffende onderwijsinstellingen en zij genieten inzake volledige zeggenschap en autonomie. Voor dit perceel is levering op school noodzakelijk en een vereiste voorwaarde.
Interne identificatiecode: 2025073_1
Aanvullende classificatie (cpv): 22112000 Handboeken
Perceel: LOT-0002
Titel: levering bij leerlingen aan huis voor huren of kopen van schoolboeken secundair onderwijs, aankoop verricht door leerlingen en ouders
Beschrijving: Dit perceel omvat de huur of aankoop van handboeken, werkschriften en leermiddelen van diverse uitgeverijen.De boeken worden aangekocht of gehuurd door de leerlingen. De schoolboeken die zullen worden afgenomen, dienen te komen van de volgende uitgeverijen: Die Keure,Van In, Zwijsen,Plantyn,Pelckmans, en diverse uitgeverijen. Reden van verplichte afname bij deze uitgeverijen: het selecteren van boeken en werkmiddelen is gekoppeld aan de pedagogische visie van de desbetreffende onderwijsinstellingen en zij genieten inzake volledige zeggenschap en autonomie. Voor dit perceel is levering bij leerlingen aan huis noodzakelijk en een vereiste voorwaarde.
Interne identificatiecode: 2025073_2