Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud bermen en waterlopen
Referentienummer: 2023-004780
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Waalwijk is voornemens één overeenkomst af te sluiten voor het onderhoud van bermen en waterlopen voor een periode van twee jaar, ingaande op 1 augustus 2023 en eindigend op 31 juli 2025. Dit is exclusief een optie tot verlenging van 6x 1 jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 25/07/2023Einde: 31/12/2025
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De overeenkomst kan 6x met 1 jaar worden verlengd.