2. Procedure
Procedure
Titel: Planning, Opmaak en Verzending van Klantuitingen
Beschrijving: Door middel van deze nieuwe aanbesteding wenst Waternet een leverancier te vinden die Waternet met software en dienstverlening kan ondersteunen bij de verdere transitie naar een digitaal, geautomatiseerd, op maat gemaakt systeem voor klantinteracties. De Opdrachtnemer moet in staat zijn om de gehele scope van verschillende klantuitingen te faciliteren en overzichtelijk weer te geven, zodat Waternet volledig geïnformeerd met de klant kan communiceren. De dienstverlening bestaat uit verschillende diensten, waaronder maar niet uitputtend: - Opmaak van klantuitingen; - Fysiek en digitaal verzenden van klantuitingen; - Archiveren; - Retourpost; - Rapportages; - Digitaal dashboard.
Interne identificatiecode: T84316
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 22900000 Divers drukwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsstukken