See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Data-inwinning ten behoeve van het Wegenregister
Beschrijving: De opdracht omvat het screenen en bijwerken van het Wegenregister tot een Multimodaal Wegenregister voor de toegekende opdrachtzone(s). De opdracht is verdeeld in verschillende percelen. Zie voor meer details het bijgevoegde bestek.
Interne identificatiecode: DiVl/2025/OP/1016
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354100 Digitale kartering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 1
Beschrijving: West-Vlaanderen West
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 2
Beschrijving: Oost-Vlaanderen Noord
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 3
Beschrijving: Oost-Vlaanderen Zuid
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 4
Beschrijving: Vlaams-Brabant Noord
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 5
Beschrijving: Antwerpen Noord
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 6
Beschrijving: Vlaams-Brabant Oost
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: DiVl/2025/OP/1016 - 7
Beschrijving: Limburg Oost
Interne identificatiecode: 7