2. Procedure
Procedure
Titel: P-2000821| Directie en toezicht Nieuwbouw T&MO op Vliegbasis Woensdrecht
Beschrijving: De scope van de opdracht t.b.v. directievoering en toezicht bestaat in hoofdlijnen uit: - Directievoeren voor het STABU werk en RAW werk in samenwerking met eigen toezichthouders en specifieke derden toezichthouders en het projectteam; - Toezicht houden B/E/W in de bouwvoorbereidings-, uitvoerings- en nazorgfase; - Betreft directievoering en toezicht op alle technische disciplines: bouwkunde, beveiliging, brandveiligheid, elektrotechniek, werktuigbouwkunde, ICT, infra, etc; Voor een volledige omschrijving wordt verwezen naar de bijlagen, waaronder het projectplan inclusief organogram en daarbij bijbehorende taakbeschrijving. Overzicht algemene kenmerken Opdracht: Directievoering en toezicht Oppervlakte: circa 18.000 m2 Uitvoeringstijd: 26 maanden Disciplines: Directievoering RAW en STABU en toezicht op bouwkundig, elektrotechnisch en werktuigbouwkundig e.e.a. zoals benoemd in de Bijlagen.
Interne identificatiecode: P-2000821
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Directie en toezicht Nieuwbouw T&MO op Vliegbasis Woensdrecht
Beschrijving: Dit betreft de hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1