22554-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Anonimiseringssoftware
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Anonimiseringssoftware
Beschrijving: Gemeente Arnhem is samen met haar partnergemeenten Renkum en Rheden op zoek naar een softwaretool waarmee documenten, o.a. in het kader van WOO-verzoeken, geanonimiseerd kunnen worden. Medewerkers van de gemeenten moeten documenten zowel geautomatiseerd alsook handmatig kunnen anonimiseren, waarbij de zwartgelakte teksten onleesbaar zijn. Op dit moment zijn ruim 50 medewerkers betrokken bij het anonimiseren van documenten t.b.v. WOO verzoeken. Per jaar worden zo’n 275 WOO dossiers met circa 55.000 documenten behandeld. Het beheer van deze (originele en gelakte) documenten vindt plaats in de zaaksystemen van de betreffende gemeente. Aangezien het beleid van AD “SaaS tenzij” is, dient een SaaS-oplossing aangeboden te worden, die voldoet aan de verder in deze aanbesteding genoemde eisen. De Opdracht is een raamovereenkomst en heeft een geraamde waarde van € 340.000,- voor 4 jaar, gemiddeld € 85.000,- per jaar. Dit is de totale waarde inclusief opties en verlengingen, exclusief btw. De AD kan op voorhand geen enkele garantie geven voor het aantal te verstrekken Opdrachten en de te verwachten omzet. Aan de afgegeven cijfers kunnen geen rechten worden ontleend. Naar verwachting zal het aantal gebruikers toenemen als actieve openbaarmaking van informatie toenemen. De totale waarde van de opdrachten die onder deze overeenkomst kan worden verstrekt, is gemaximeerd op € 680.000,- exclusief btw, wat overeenkomt met 200% van de geraamde waarde.
Interne identificatiecode: 4851867
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt