2. Procedure
Procedure
Titel: Inzamelen en verwerken textiel gemeente Maashorst
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit: het leveren en plaatsen van bovengrondse verzamelcontainers; legen en onderhouden van deze containers; het inzamelen, overslaan, sorteren, vermarkten en/of het (laten) verwerken van het ingezamelde textiel; het periodiek rapporteren over de uitgevoerde werkzaamheden. Het doel van deze aanbesteding is om een overeenkomst te sluiten met één partij die, tegen een goede prijs-kwaliteitverhouding, het textiel inzamelt, sorteert, afzet in de markt en/of verwerkt. De nadruk ligt op het verbeteren van de scheiding van textiel en het verminderen van vervuiling bij de inzameling. Hierdoor kunnen hergebruik en recycling verder worden vergroot en ontstaat er meer transparantie in de textielketen. Maashorst zamelt met 39 textielcontainers op 24 verschillende locaties in Maashorst ongeveer 380 ton textiel per jaar in. Zo’n 350 ton daarvan valt binnen de scope van deze aanbesteding. Er is geen verplicht minimumvolume. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze gegevens. Het resterende textiel (ongeveer 30 ton) wordt door stichting Caritas voor de lokale kledingbank ingezameld met behulp van twee eigen textielcontainers. Zij ondersteunen minima uit Maashorst met her-draagbaar textiel. Deze twee containers maken geen deel uit van deze aanbesteding. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 4 jaar en maximaal 8 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 19620000 Textielafval, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000