225639-2026 - Mededinging
België – Diensten in verband met software – Application Security Posture Management Platform
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Application Security Posture Management Platform
Beschrijving: Levering van een on-premises of air-gapped Application Security Posture Management (ASPM), waaronder: - SAST (Static Application Security Testing) engine voor beveiliging, Common Vulnerabilities and Exposures (CVE) en kwaliteitscontroles (tech debt) - Software Composition Analysis (SCA) / afhankelijkheidsscanners / Software Bill of Materials (SBOM) en compliancecontroles - Dynamic Application Security Testing (DAST) / Application Programming Interface (API) beveiligingstools Geheime scanner - Container image scanner - Integratie met Artifactor Store
Interne identificatiecode: WS3047106835
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS3047106835 - 1 - Platform voor het beheer van applicatiebeveiligingstests
Beschrijving: Levering van een on-premises of volledig netwerkgescheiden (air-gapped) Application Security Posture Management (ASPM)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: 3+1+1+1+1+1