225719-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Beschrijving: Het applicatielandschap van de gemeente Borger-Odoorn is voor het overgrote deel volledig afgestemd op, en technisch afhankelijk van de kernsoftware van PinkRoccade. De overeenkomst wordt verlengd van 1 juli 2024 tot en met 30 juni 2026. Met de optie van een verlenging van 4 keer 2 jaar. € 4.500.000
Interne identificatiecode: 30471-2024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Pink applicaties
Beschrijving: Het applicatielandschap van de gemeente Borger-Odoorn is voor het overgrote deel volledig afgestemd op, en technisch afhankelijk van de kernsoftware van PinkRoccade.
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen