2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen gemeente Land van Cuijk
Beschrijving: Raamovereenkomst levering en plaatsing van speel- en sporttoestellen €0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Speeltoestel
Beschrijving: Speeltoestel
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Contract voor 2 jaar met de optie om 4x met 1 jaar te verlengen