2. Procedure
Procedure
Titel: Content - Elsevier 2025-2026 (2027)
Beschrijving: Toegang tot en publiceren in diverse wetenschappelijke tijdschriften. Overeenkomst voor twee jaar (2025-2026) plus optie om één jaar te verlengen (2027) Overeenkomst voor twee jaar (2025-2026) plus optie om één jaar te verlengen (2027) Wetenschappelijk onderwijs Erasmus Universiteit Rotterdam, including Erasmus MC / Maastricht University, including Maastricht UMC/ Open Universiteit Nederland / Radboud Universiteit, including Radboudumc / Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Technische Universiteit Delft / Technische Universiteit Eindhoven / Tilburg University / Universiteit Leiden, including Leiden UMC / Universiteit Utrecht, including UMC Utrecht / Universiteit Van Amsterdam, including Amsterdam UMC / University Of Twente / Vrije Universiteit Amsterdam, including Amsterdam UMC / Wageningen University & Research Hoger onderwijs Aeres Hogeschool / Avans Hogeschool / Breda University Of Applied Sciences / Christelijke Hogeschool Ede / Christelijke Hogeschool Windesheim / De Haagse Hogeschool / Fontys Hogescholen / Hanzehogeschool Groningen / HAS Hogeschool / Hogeschool Inholland / Hogeschool Leiden / Hogeschool Rotterdam / Hogeschool Utrecht / Hogeschool Van Amsterdam / Hogeschool Van Arnhem En Nijmegen / Hogeschool Van Hall Larenstein / Hogeschool Viaa / Hotelschool Den Haag / HZ University Of Applied Sciences / Katholieke Pabo Zwolle / NHL Stenden Hogeschool / Saxion Hogescholen (Enschede) / Zuyd Hogeschool Overig Meertens Instituut / Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde / Huygens ING / Koninklijke Nederlandse Academie van Wetenschappen / KNAW Humanities Cluster / International Institute of Social History (IISH) / Hubrecht Institute for Developmental Biology and Stem Cell Research / Nederlands Interdisciplinair Demografisch Instituut (NIDI) / Westerdijk Fungal Biodiversity Institute / Rathenau Instituut / Fryske Akademy / NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies / Spinoza Centre for Neuro Imaging / Data Archiving and Networked Services (DANS) / Nederlands Herseninstituut / Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW) / Netherlands Institute for Advanced Study in the Humanities and Social Sciences (NIAS) AMOLF / Centrum Wiskunde & Informatica (CWI) / Nationaal instituut voor subatomaire fysica (Nikhef) / Nederlandse Organisatie Voor Wetenschappelijk Onderzoek (Bureau) / Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee (NIOZ) / Advanced Research Center for Nanolithography (ARCNL) / Netherlands Institute for Radio Astronomy (ASTRON) / Dutch Institute for Fundamental Energy Research (DIFFER) / Netherlands Institute for Space Research (SRON) / Nederlands Studiecentrum Criminaliteit en Rechtshandhaving (NSCR)
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Volledige Overeenkomst
Beschrijving: Volledige overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs