2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST RAMENPOETS VAN DIVERSE GEBOUWEN VAN GROEP LEUVEN 2026-2030
Beschrijving: RAAMOVEREENKOMST RAMENPOETS VAN DIVERSE GEBOUWEN VAN GROEP LEUVEN 2026-2030
Interne identificatiecode: 2025-17-GEB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-17-GEB - 1
Beschrijving: RAAMOVEREENKOMST RAMENPOETS VAN DIVERSE GEBOUWEN VAN GROEP LEUVEN 2026-2030 Plaatsbezoek Op straffe van nietigheid van zijn offerte, wordt de inschrijver verwacht een plaatsbezoek uit te voeren. De inschrijver is verplicht een plaatsbezoek uit te voeren van alle locaties om de bereikbaarheid na te kijken oa in functie van de door de dienstverlener te voorziene technische installaties (hoogtewerkers, schaarliften, stellingen, ...) met het oog op het waarborgen van de veiligheid. Het attest bijlage B wordt na afloop ondertekend door de opdrachtgever. Dit deelnamebewijs moet toegevoegd worden aan de offerte. De kandidaat-inschrijvers worden verzocht om een uitnodiging tot dit plaatsbezoek te versturen. Zij vermelden hun contactgegevens en de personen die aanwezig zullen zijn (max. 2 personen per inschrijver). Het verzoek tot plaatsbezoek moet uiterlijk op 21 mei 2025 per mail aangevraagd worden aan natalie.decnijf@leuven.be en meldpuntpoetsfirmas@leuven.be. Enkel na bevestiging van de leidend ambtenaar zullen de data, startplek en uur van de plaatsbezoeken meegedeeld worden. De plaatsbezoeken gaan vermoedelijk door in de week van 2 juni 2025.
Interne identificatiecode: 1