See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en consumables Illumina NextSeq2000
Beschrijving: Onderhoud en levering consumables t.b.v. Illumina NextSeq2000. € 1.000.000,-
Interne identificatiecode: 202310033
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud en levering consumables t.b.v. Illumina NextSeq2000. 1.000.000
Interne identificatiecode: 1