De opdracht gaat over de dienstverlening Buurtbemiddeling en de advieslijn Woonoverlast voor alle gebieden van de gemeente Rotterdam.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 75200000 Diensten ten behoeve van de gemeenschap
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Aanbestedende dienst is op zoek naar een goede, betrouwbare, neutrale en professionele Opdrachtnemer die Buurtbemiddeling en de advieslijn Woonoverlast uitvoert en proactief oplossingen aandraagt op de trends en deze uitvoert. De Aanbestedende dienst verwacht dat de Opdrachtnemer expertise bezit van Buurtbemiddeling in de aanpak van woonoverlast en het aanbieden van een advieslijn Woonoverlast.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen