Raamovereenkomst laadpalen voor (dienst) voertuigen stad Leuven – aankoop, levering, plaatsing en onderhoud.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst laadpalen voor (dienst) voertuigen stad Leuven – aankoop, levering, plaatsing en onderhoud