2. Procedure
Procedure
Titel: Bestrijding Eikenprocessierups 2025-2029
Beschrijving: Met deze aanbesteding wil de gemeente Roermond zorgdragen voor het bestrijden van de eikenprocessierups wat uiteindelijk zorgt voor een aantrekkelijke, nette maar bovenal veilige openbare ruimte. Om dit te realiseren sluit zij met één leverancier een raamovereenkomst. Daarmee kunnen op een eenvoudige wijze deelopdrachten worden verstrekt. Met één dienstverlener wordt een overeenkomst aangegaan. De verwachting is dat er per jaar voor een totaal van ca. € 77.500,- aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Genoemd bedrag is een indicatie waaraan in geen geval rechten kunnen worden ontleend. Daarnaast behoudt de opdrachtgever zich het recht voor werkzaamheden, als ook bedoeld in deze raamovereenkomst en daaruit voortvloeiende deelopdrachten, aan derden (of eigen dienst) op te dragen buiten de werking van deze overeenkomst. De opdrachtnemer kan in dat geval geen aanspraak maken op vergoeding van enige schade. Deze werkzaamheden mogen door de opdrachtgever worden verstrekt voordat het minimaal bedrag aan werkzaamheden uit deze overeenkomst is bereikt.
Interne identificatiecode: 51997-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Bestrijden eikenprocessierups
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen