226665-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Belasting -en Waarderingsapplicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Belasting -en Waarderingsapplicatie
Beschrijving: De opdrachtgever is op zoek naar een belasting- en waarderingsapplicatie (hierna belastingapplicatie) die het volledige proces rondom gemeentelijke belastingen faciliteert. De oplossing dient de uitvoering van de wettelijke taken te ondersteunen en bij te dragen aan een efficiënte en klantgerichte dienstverlening. Het systeem wordt geleverd als een SAAS-oplossing (Software As A Service).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure, informatie in de leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72260000 Diensten in verband met software, 72263000 Software-implementatiediensten, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000