226721-2026 - Mededinging
Nederland – Typen, tekstverwerking en desktop publishing – Notuleerdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Notuleerdiensten
Beschrijving: DJI heeft behoefte aan een betrouwbare en deskundige dienstverlener die in staat is om vergaderingen, overleggen en bijeenkomsten zorgvuldig, accuraat en tijdig te notuleren. De notulen vormen een essentieel onderdeel van de interne en externe besluitvorming binnen DJI en dienen te voldoen aan hoge eisen ten aanzien van kwaliteit, vertrouwelijkheid en continuïteit. Binnen de huidige overeenkomst zijn de onderstaande type notuleerdiensten af te nemen: Beknopt samenvattend verslag; Uitgebreid samenvattend verslag; Woordelijk verslaglegging; (Sfeer-) impressie; Uitwerken geluidsopname (o.b.v. 1,2 of 3).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79550000 Typen, tekstverwerking en desktop publishing
Aanvullende classificatie (cpv): 79551000 Typen, 79552000 Tekstverwerkingsdiensten, 79553000 Desktop-publishing-diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1 172 stuks