Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de opdracht kan worden verlengd.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land