226976-2025 - Resultaat
Nederland – Aanbrengen van bestrating – Raamovereenkomst klein onderhoud elementenverhardingen en riolering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst klein onderhoud elementenverhardingen en riolering
Beschrijving: Klein onderhoud van elementenverhardingen en riolerlingen Op basis van eerder jaargangen circa 2 keer 750.000- 800.000 euro per jaar. - kleine reparaties straatwerk - kleine reparaties riolering
Interne identificatiecode: 2024-4106
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45432112 Aanbrengen van bestrating
Aanvullende classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Klein onderhoud elementen en rioleringen zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging