2. Procedure
Procedure
Titel: Fiscale adviesdienstverlening
Beschrijving: Doel van de Europese aanbesteding is om te komen tot een Overeenkomst ten behoeve van specifieke fiscale adviesdienstverlening betreffende de vakgebieden btw, BTW-Compensatiefonds en overdrachtsbelasting (btw/BCF), loonbelasting en sociale premies (LH), en vennootschapsbelasting en dividendbelasting (Vpb).
Interne identificatiecode: DOS-2024-0003102
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79220000 Fiscale dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000