2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van meubilair voor de locaties van het Pleysier College. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: vier (4) maal twaalf (12) maanden.