Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Groenonderhoud Eelderwolde en Eelde
Referentienummer: 393975
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het onderhoud van de groenvoorziening in de dorpen Eelderwolde en een deel in Eelde in de gemeente Tynaarlo
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Areaalomvang is ca 13.500 m2 beplanting en 215.000m2 gras.