227215-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Publiek Vervoer Groningen Drenthe 2027–2035
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Publiek Vervoer Groningen Drenthe 2027–2035
Beschrijving: De aanleiding van deze aanbesteding is dat de huidige overeenkomsten met vervoerders aflopen op 31 juli 2027. De aanbesteding heeft tot doel om voor alle deelnemende gemeenten en het OV-bureau Groningen Drenthe kwalitatief hoogwaardig, doelmatig en duurzaam doelgroepenvervoer te contracteren. PVGD streeft naar een toekomstbestendig vervoerssysteem dat aansluit bij de principes van publieke mobiliteit, met oog voor duurzaamheid, betaalbaarheid en klantgerichtheid. Zie beschrijvend document.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten, 60120000 Taxidiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Noord-Groningen
Beschrijving: Zie beschrijvend document. Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 60120000 Taxidiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Oost-Groningen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Centraal-Groningen
Beschrijving: Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Zuidwest-Groningen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Noord- en Midden-Drenthe
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Zuidwest-Drenthe
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Zuidoost-Drenthe
Interne identificatiecode: 7