227625-2024 - Resultaat
Nederland – Keukenmeubilair en apparatuur – Grootkeukens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Grootkeukens
Beschrijving: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het leveren, installeren en onderhouden van een viertal grootkeukens voor locatie Tilburg. Het leveren, installeren en onderhouden van één grootkeuken voor locatie Eindhoven. De eerste opdracht (twee keukens voor locatie Tilburg) is onderdeel van de gunning van deze aanbesteding. De overige keukens worden in minicompetitie uitgevraagd. De omvang van de opdracht is de realisatie van vijf nieuwe grootkeukens inclusief het onderhoud voor de duur van maximaal vijf jaar. Hiermee wordt de waarde van de opdracht gemaximaliseerd op € 2.000.000 exclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1