See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur en onderhoud van linnen en onderhoud van bewonerskledij voor woonzorgcentrum Ter Vest
Beschrijving: Huur en onderhoud van linnen en onderhoud van bewonerskledij voor woonzorgcentrum Ter Vest
Interne identificatiecode: PPP057-3326/6063/2026-014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-014_1