227760-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van terreinen – 240152GDD Gewoon onderhoud buitengebied watergangen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 240152GDD Gewoon onderhoud buitengebied watergangen
Beschrijving: Het betreft een dienst die uit hoofdzaak bestaat uit: • Het maaien van watergangen en sloten. • Het maaien van slootkanten -
Interne identificatiecode: 240152GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gewoon onderhoud buitengebied watergangen -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst gaat in op 24-juni-2025 en loopt tot 31-december-2030.