2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Internationale Support Facility for Innovation and Knowledge Exchange/EIP 2024-2027
Beschrijving: Reis en verblijfstransacties betreffen reizen van individuele medewerkers van EIP-AGRI SF of Europese experten om meetings bij te wonen. Bij al deze verplaatsingen is het essentieel dat het maximum wordt gedaan om de personen die deelnemen aan activiteiten comfortabel te laten reizen en verblijven.
Interne identificatiecode: EIP/2023/1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79997000 Organiseren van zakenreizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EIP/2023/1 - 1
Beschrijving: Reis en verblijfstransacties betreffen reizen van individuele medewerkers van EIP-AGRI SF of Europese experten om meetings bij te wonen. Bij al deze verplaatsingen is het essentieel dat het maximum wordt gedaan om de personen die deelnemen aan activiteiten comfortabel te laten reizen en verblijven
Interne identificatiecode: 1