2. Procedure
Procedure
Titel: Postdienstverlening Gemeente Haarlemmermeer
Beschrijving: Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer (hierna ook aangeduid met ‘aanbestedende dienst’) voornemens 1 partij te selecteren voor de uitvoering van de postdienstverlening inclusief verkiezingspost. 0
Interne identificatiecode: 2024-476
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: - Beste prijs kwaliteit verhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64000000 Post- en telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Postdienstverlening inclusief verkiezingspost
Beschrijving: Opdrachtgever wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de voorwaarden waaronder de dienstverlening postbezorging gaat plaatsvinden. De opdracht omvat in hoofdzaak primair het bezorgen van post: - Pakketten NL - Pakketten Antwoordnummer - Losse Post Binnenland - Partijenpost Binnenland - Aangetekend Binnenland - Postbus - Antwoordnummer Brieven NL - Haal Breng Service - Partijenpost Nederland - Verkiezingspost
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 64100000 Post- en koeriersdiensten