22856-2024 - Mededinging
Nederland – Financiële leasing – Leasefietsen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leasefietsen
Beschrijving: Het leveren van fietsen (onder andere, maar niet uitsluitend, stadsfietsen, bakfietsen, racefietsen, mountainbikes (MTB’s), elektrische fietsen en speed pedelecs inclusief het bieden van service, onderhoud en verzekering ten behoeve van zakelijke lease voor de medewerkers van het Atlas College De totale opdrachtwaarde is geraamd op €440.000,00 voor een vierjarige overeenkomst. Hierbij is uitgegaan van 110 leasefietsen met een gemiddelde looptijd van 3 jaar tegen een gemiddeld maandtarief van €110,00.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van fietsen (onder andere, maar niet uitsluitend, stadsfietsen, bakfietsen, racefietsen, mountainbikes (MTB’s), elektrische fietsen en speed pedelecs inclusief het bieden van service, onderhoud en verzekering ten behoeve van zakelijke lease voor de medewerkers van het Atlas College.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De aanbesteding zal leiden tot een Raamovereenkomst voor het leveren van fietsen, elektrische fietsen en speed pedelecs inclusief het bieden van service, onderhoud en verzekering ten behoeve van zakelijke lease voor de medewerkers van het Atlas College voor een duur van drie jaren, met voor de Opdrachtgever de mogelijkheid om de Opdracht een maal met één jaar te verlengen.