See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: levering van deskundige diensten aan de dienst Recht van de digitale economie
Beschrijving: Raamovereenkomst: levering van deskundige diensten aan de dienst Recht van de digitale economie
Interne identificatiecode: 2025/90608/E3/AC Experts Economie numérique
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/90608/E3/AC Experts Economie numérique - 1
Beschrijving: Het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van deskundige diensten aan de dienst Recht van de digitale economie
Interne identificatiecode: 1