CPV-code hoofdcategorie 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren opdracht betreft: een raamovereenkomst voor het leveren, naar
behoefte van de Universiteit Antwerpen, van de producten van onderstaande
percelen, aan de Universiteit Antwerpen. Deze opdracht wordt opgesplitst in 2
percelen:• Perceel 1: producten voor Western Blotting• Perceel 2: producten voor
staining, electroforese, gels
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
producten voor Western Blotting
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
producten voor staining, elektroforese, gels
Perceel nr.: 2