2. Procedure
Procedure
Titel: Digitale werkplek
Beschrijving: - Opdrachtgever te voorzien in de invulling van het actuele vervangingsvraagstuk, waaronder leveren en installeren van de digitale werkplek voor medewerkers van Opdrachtgever, waaronder: laptops, monitoren, tablets en randapparatuur (muizen, toetsenborden, monitorarmen enz) - Opdrachtgever wenst zo goed mogelijk ontzorgt te worden in geval van defecten en/ of reparaties aan devices. - Het adviseren, leveren (in het geval van vervanging of nieuwe medewerkers) en onderhouden, van digitale werkplek gerelateerd hardware voor Opdrachtgever. Opdrachtgever zal bij aanvang van de overeenkomst één bestelling plaatsen ten behoeve van de vervanging van de huidige digitale werkplek en doet gedurende het gehele jaar door tijdens de looptijd van de overeenkomst aanvullende (vooral kleine) bestellingen ter vervanging of ten behoeve van nieuwe medewerkers. De omvang van de opdracht is €1.200.000,- exclusief btw over een periode van 4 jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1