2. Procedure
Procedure
Titel: Schoolmaatschappelijk Werk
Beschrijving: De opdracht betreft schoolmaatschappelijk werk voor scholen voor regulier basis- en voorgezet onderwijs binnen de gemeente Neder-Betuwe, met daaraan specifiek door de aanbestedende dienst gestelde doelen en kwaliteitseisen. Aanbestedende dienst wil inzet van het schoolmaatschappelijk werk op alle reguliere basisscholen (met uitzondering van SBO Rehoboth) en voortgezet onderwijs scholen in Neder-Betuwe. Het gaat per perceel om het volgende aantal scholen: Niet-identiteitsgebonden perceel • 8 basisscholen • 2 voortgezet onderwijs scholen Identiteitsgebonden perceel • 6 basisscholen • 1 voortgezet onderwijs school
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst heeft gekozen voor een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De aanbesteding geschiedt overeenkomstig de van toepassing zijnde Europese Richtlijn 2014/24, die in de Nederlandse wetgeving is geïmplementeerd door middel van de gewijzigde Aanbestedingswet 2012 (Aanbestedingswet). Aanbestedende dienst overschrijdt bij de inkoop van Schoolmaatschappelijk werk de aanbestedingsgrens voor sociale en andere specifieke diensten van € 750.000,- excl. BTW en besteedt de diensten dan ook Europees aan.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
Aanvullende classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding, 85312400 Welzijnszorg die niet in tehuizen wordt verstrekt
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Niet-identiteitsgebonden
Beschrijving: Schoolmaatschappelijk werk voor niet-identiteitsgebonden reguliere basis- en voortgezet onderwijsscholen • 8 basisscholen • 2 voortgezet onderwijs scholen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312400 Welzijnszorg die niet in tehuizen wordt verstrekt
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel zal de doelgroep in de toekomst op verzoek van de opdrachtgever mogelijk uitgebreid worden naar kinderen van 2 t/m 18 jaar in plaats van 4 t/m 18 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Identiteitsgebonden
Beschrijving: Schoolmaatschappelijk werk voor identiteitsgebonden reguliere basis- en voortgezet onderwijsscholen • 6 basisscholen • 1 voortgezet onderwijs school
Interne identificatiecode: 2